درباره شرکت چترا
شرکت مهندسی چترا یکی از شرکت های پیشرو در یکپارچه سازی سیستم، راه حل های مکانیکی است. ما مخصوصا به بخش مخابرات و ارتباطات داده ها متعهدیم. با گسترش عملیات و ارتباطات بین المللی، ما در حال ایجاد پایه ای برای ادامه ی شکل دهی به بازار در بالاترین سطح هستیم. رشد پویای ما همچنین در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد.
موفقیت ما از حرفه ای بودن و توانایی شخصی پرسنل که کنش ها را با تفکر متهورانه شکل می دهند. این موضوع شامل آمادگی برای عمل و تعهد، همچنین روح تیمی و انعطاف پذیری است.
ساختار غیرمتمرکز شرکت، عمل مستقل و خودبنیاد را پرورش داده است، بنابراین ما قادریم بهترین راه حل را برای مشتری بسازیم. مشتریان ما، نیازهایشان را مشخص می کند و ما با کیفیت، انعطاف پذیری، سرعت و خدمات کامل، پاسخ می دهیم. ما در سراسر جهان به عنوان شریک قوی و قابل اعتماد در زمینه مخابرات و ارتباطات داده ها، سرور شبکه و تکنولوژی آن، تکنولوژی دارویی، و البته امنیت، اتوماسیون و تکنولوژی کنترل ترافیک به رسمیت شناخته شده ایم. تنوع و کیفیت محصولات چترا ، به طور سنتی با استانداردهای بالا برای چند دهه به رسمیت شناخته شده است. راه حل های استاندارد و مشتری محور ما بازتاب های دانش مهندسی نوآورانه ماست که انگیزه برای پیشرفت در این بازار فراهم و مشخص می کند. راه حل ایده آل با ترکیب اجزای مکانیکی، الکترونیکی و حرارتی ما را واجد شرایط یکی از رهبران بازار جهانی به شدت توسعه یافته ی رک ماژولی و سیستم های محفظه ای برای کاربرد در داخل یا در فضای باز، کرده است.
شاسی ماژولی و سیستم های گذرگاهی ، مدیریت حرارتی کارآمد، منابع تغذیه و افزایش دامنه گسترده و لوازم جانبی ارزش کار ما را بالاتر می برد، و اینها با درجه بالایی از تجربه و تخصص ادغام و پشتیبانی می شود. این چیزی است که می توانیم تضمین کنیم.
پروژه ها
دستگاه خودپرداز
صندوق امانات هاتف
دیسپنسر گاز CNG
دیسپنسر بنزین
دستگاه صادرکننده بلیط
رک outdoor
رک پاور

رک

رک آلومینیومی، رک سرور، کابینت سرور، رک شبکه، کابینت باتری

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت چترا است
طراحی: آریاوب